Witamy na naszej stronie!


Translocus Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo oferujące usługi w szerokim zakresie sieci strukturalnych i instalacji elektrycznych, a także branży IT. Oferujemy Państwu budowę, rozbudowę oraz modernizację zintegrowanych sieci okablowania strukturalnego, dostawę i montaż zasilania gwarantowanego a także outsourcing IT. Naszym Klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz pełne dopasowanie do ich potrzeb.

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem profesjonalnych rozwiązań automatyki budynkowej firmy Wiesemann & Theis GmbH

Czytaj więcej


OKABLOWANIE STRUKTURALNE

Wychodząc naprzeciw potrzebom efektywnego wykorzystywania zasobów teleinformatycznych firmy i zaawansowanych narzędzi wymiany informacji TRANSLOCUS Sp. z o.o. oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z budową zintegrowanej sieci strukturalnej.

ZASILANIE GWARANTOWANE

Firma TRANSLOCUS Sp. z o.o. od początku istnienia jest dystrybutorem zasilaczy awaryjnych UPS niemieckiej firmy EFFEKTA. Projektujemy, instalujemy i serwisujemy systemy zasilania gwarantowanego dla szpitali i przemysłu.

OUTSOURCING
IT

W czasach, gdy w każdej firmie znajduje się chcoć jeden komputer, posiadanie wykwalifikowanej kadry informatycznej staje sie niezbędne. Jednak nie zawsze jest to możliwe, chociażby ze względów personalnych czy finansowych. Dlatego Translocus wychodzi na przeciw klientom gotowym powierzyć swoją infrastrukturę IT profesjonalistom z branży.

Czytaj więcej Czytaj więcej Czytaj więcejProjekt i wykonanie: a-tech.pl
Copyright by TRANSLOCUS 2014 - Wszystkie prawa zastrzeżone