Certyfikaty


FLUKE ELT PRO

Posiadany przez naszą firmę miernik okablowania logicznego - FLUKE ELT PRO - został sprawdzony i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, czego dowodem jest poniższy certyfikat kalibracji.Dätwyler - UniLan
W naszej ofercie znajdziecie Państwo elementy i podzespoły do budowy systemów okablowania strukturalnego firmy Dätwyler GMBH, jednego z liderów światowych w tej branży. Szeroka gama oferowanych światłowodów, elementy kategorii 5, 6 i 7, kable miedziane o paśmie przenoszenia do 2400MHz, to tylko niektóre nasze atuty. W połowie 2008 roku pracownicy firmy zostali przeszkoleni z zakresy tego systemu.


ADC Krone
PremisNet to system okablowania strukturalnego firmy KRONE, zawierający najlepsze w swojej klasie produkty i usługi. Podstawowe z usług to długoletnia, dostosowana do indywidualnych wymagań użytkowników gwarancja, szeroki wachlarz szkoleń i fachowe doradztwo techniczne. Usługi te w połączeniu z najnowszą technologią dają doskonały system okablowania. Nasi pracownicy od początku istnienia firmy są licencjonowanymi instalatorami oraz projektantami tego systemu.


Samsung - Techwin
SAMSUNG TECHWIN to renomowany i stabilny partner handlowy reprezentujący jedną z gałęzi produkcji znanej szeroko na świecie koreańskiej grupy SAMSUNG. Należy podkreślić, iż SAMSUNG TECHWIN jest wieloletnim producentem w branży militarnej, który wyspecjalizował się w wizyjnych systemach zabezpieczeń. W ciągu ostatnich kilku lat, produkty SAMSUNG TECHWIN zaprojektowane na potrzeby militarne, zostały przystosowane do potrzeb profesjonalnych systemów zabezpieczeń używanych w kręgach cywilnych.
Od roku 2008 nasi pracownicy są wykwalifikowanymi projektantami i instalatorami systemu.


CobiNet - TopLink
System CobiNet TopLink to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie aktualne wymagania norm dla kategori 5e, 6 i 6A, doskonale integrujące część teleinformatyczną i telekomunikacyjną w jednolity system okablowania. Jakość rozwiązań CobiNet potwierdzają certyfikaty niezależnych laboratoriów badawczych. System obejmuje rozwiązania światłowodowe i miedziane zarówno w wersji ekranowanej, jak i nieekranowanej.


3M
Z myślą o swoich Klientach Dział Telekomunikacji 3M stworzył szeroką gamę kompleksowych rozwiązań do budowy sieci strukturalnych. Firma zapewnia wsparcie oraz fachową pomocą techniczną w czasie trwania całego projektu - od etapu projektowania sieci do zakończenia jej budowy. Rozwiązania 3M pozwalają w pełni wykorzystać możliwości sieci miedzianych oraz światłowodowych naszych Klientów.


Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji


Hilti
Podczas wykonywania instalacji IT, istotnym staje się odpowiednie zabezpieczenie przeciwpożarowe przejść instalacyjnych. Translocus Sp. z o.o. wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, posiada umiejętności i doświadczenie niezbędne do prawidłowego wykonania zabezpieczeń systemem HILTI.


D-Max
W ramach uzupełnienia oferty systemów telewizji dozorowej, wprowadziliśmy do swojej oferty systemy CCTV firmy D-MAX. W ramach współpracy z firmą S-Cabling, pracownicy naszej firmy odbyli szkolnie D-MAX'a.


Comarch

W marcu br. firma COMARCH, organizowała szkolenie dotyczące "Zastosowania Internetu w Biznesie". Nie mogło na niej zabraknąć reprezentanta naszej firmy.KSK Bezpieczeństwo
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w kwietniu 2009 roku, pracownicy naszej firmy, odbyli organizowane przez KSK Bezpieczeństwo szkolenie z zakresu Audytu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego. Dzięki temu, nasza oferta poszerzyła się o kontrole zgodności z normami ISO bezpieczeństwa IT.


Ośrodek Ochrony Zbiorów Publicznych