Nasza oferta  >>  Zasilanie gwarantowane


 

Firma Translocus Sp. z o.o. od początku istnienia jest dystrybutorem zasilaczy awaryjnych UPS niemieckiej firmy EFFEKTA Regeltechnik GmBH, która funkcjonuje na rynku UPS-ów od ponad 15 lat.

Od początku istnienia firmy, zainstalowaliśmy kilkadziesiąt zasilaczy awaryjnych w znanych przedsiębiorstwach oraz obiektach Administracji Publicznej na terenie całej Polski. Wykonaliśmy instalacje m. in. dla:

Dolnośląska Spółka Gazownictwa we Wrocławiu,

Sąd Okręgowy w Gliwicach,

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddziały i Inspektoraty w Poznaniu, Ostrowie Świętokrzyskim, Czarnkowie, Ostrowie Wielkopolskim, Lesznie, Kaliszu, Kępnie,  Dzierżoniowie, Lubaniu, Stargardzie Szczecińskim,

Eltel Networks w Poznaniu,

Uniwersytet Gdański,

Dalgety Agra Polska w Poznaniu,

Izba Celna w Szczecinie,

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie,

MedPolonia w Poznaniu

Volkswagen w Poznaniu.


Najwięcej zasilaczy UPS jest użytych do ochrony funkcji i procesów przetwarzania danych w przypadku zakłóceń pochodzących od zasilania. EFFEKTA Regeltechnik GmBH dostarcza UPS-y nie tylko do współpracy z komputerami i terminalami, ale również do stosowania ze wszystkimi wrażliwymi i zależnymi od zasilania jednostkami i urządzeniami.

Zasięg oferowanych rozwiązań firmy Translocus Sp. z o.o. we współpracy z EFFEKTA Regeltechnik GmBH GmbH jest dostosowany do każdego typu aplikacji i potrzeb rynku. Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu nietypowych systemów zasilania gwarantowanego.Obecnie nasza oferta rozszerzyła się o listę produktów uwzględniając prostowniki, inwertery i zasilacze dla każdego zastosowania, jak również siłownie DC dla telekomunikacji lub operatorów sieci bezprzewodowych.

Projektujemy, instalujemy i serwisujemy systemy zasilania gwarantowanego dla szpitali i przemysłu.

 

 

 

 

 

 

 Projekt i wykonanie: a-tech.pl
Copyright by TRANSLOCUS 2014 - Wszystkie prawa zastrzeżone